Ангела Меркель підганяє Мартіна Шульца створити коаліцію з СДПН

Формування уряду меншості не стане виходом із ситуації, що в Німеччині складну політичну ситуацію, заявила в понеділок Канцлер Німеччини, глава блоку християнських демократів (ХДС / ХСС) Ангела Меркель.

“Я виступаю за якнайшвидший початок консультацій (щодо формування коаліції – ІФ) з Соціал-демократичною партією Німеччини (СДПН). Я вважаю, що стабільний уряд є кращою базою для взаємодії з Францією і ЄС”, – сказала вона.

Перемога соціал-демократів у Німеччині: Ангела Меркель пішла на створення великої коаліції з Мартіном Шульцем

При цьому А.Меркель підкреслила, що “уряд меншості не принесе стабільності”.
Очікується, що переговори між сторонами розпочнуться 13 грудня.

Соціал-демократична партія біля Ради провела масштабний мітинг — зарплата в 10 тис і Євростандарти

Німеччина не може сформувати уряд з вересневих виборів до Бундестагу. Тоді глава СДПН Мартін Шульц заявив, що його партія йде в опозицію і не братиме участі у формуванні уряду. Переговори між консервативним блоком А.Меркель і двома меншими партіями про формування коаліції закінчилися безуспішно.

Повідомляє УкрПрес Інфо

Соціал-демократи в результаті не підтримали пропозицію про формування коаліції, але відзначили, що відкриті до подальших переговорів.

Діючі лиця
Ангела Меркель, ХДС / ХСС

Народилася 17 липня 1954 року. Перша жінка на посаді канцлера в історії Німеччини. Лідер партії “Християнсько-демократичний союз” з 10 квітня 2000 року. Вперше стала канцлером в 2005 році. Це вже четверте балотування Меркель на головний пост країни.

Українські соціал-демократи взяли участь в з’їзді ПЕС в Лісабоні

Цікаві факти
1) Меркель за професією – фізик.
2) Улюбленим предметом канцлера Німеччини в школі була російська мова.
3) Меркель страшенно боїться собак. За даними ЗМІ, страх перед собаками почався у канцлера Німеччини в 1995 році, коли її, яка поверталася з прогулянки, вкусив сусідський пес.
В контексті цього страху відомий інцидент за участю Меркель і Путіна під час переговорів в 2007 році. Тоді президент Росії привів на переговори свою собаку Конні.
Згодом Путін, за його словами, вибачався перед Меркель, оскільки не знав про її боязні.
4) Меркель обожнює SMS. Відомо, що за день вона відправляє десятки SMS своїм співробітникам з дорученнями, вимагаючи звітувати про виконання також за допомогою текстових повідомлень.
5) На письмовому столі Меркель варто портрет російської імператриці Катерини Великої (до речі, німкені за походженням). Канцлер вважає Катерину прикладом сильної жінки.

Мартін Шульц, Соціал-демократична партія Німеччини

Народився 20 грудня 1955 року. У 1995 році став членом виконавчого органу Соціал-демократичної партії в районі Середнього Рейну, в наступному році був обраний головою партії в Аахені. У 1999 році став членом федерального правління партії.
Крім того, до 17 січня 2017 року Шульц очолював Європарламент.
Новини по темі: Меркель обіцяє обмежити торгівлю з Туреччиною через арешти німецьких громадян.

БПЛ — це Блок Простих Людей

У березні 2017 його обрали головою СДП і висунули кандидатом на пост канцлера.
Цікаві факти
1) У 1982-1994 роках був власником книгарні.
2) Хобі – читання.
3) У дитинстві погано вчився, двічі залишаючись на другий рік через неуспішність.
4) Головною мрією Шульца було стати професійним футболістом. Мрії не вдалося здійснитися через травму коліна.
5) З 18 до 24 років Шульц мав великі проблеми з алкоголем, однак зміг повернутися до нормального життя завдяки брату. В інтерв’ю ЗМІ Шульц зізнавався, що за останні 36 років не випив ні краплі спиртного.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *