Частину Політради СДП та Соцпартії затримали за спробу пройти на прийом до міністра юстиції

10 членів Політради Соціалістичної партії України доставили до Шевченківського райвідділу ГУ Нацполіції Києва після спроби потрапити на прийом до міністра юстиції України Павла Петренка. Разом із затриманими соціалістами до райвідділку доставили також народного депутата, Голову СПУ Сергія Капліна та нардепа Олександра Сугоняка.

«Кілька десятків людей абсолютно мирно зайшли до міністерства, жодних перепон нам ніхто не чинив. У будівлі були присутні охорона, поліція та Нацгвардія. Соціалісти прийшли вимагати від Павла Петренка виконати рішення Вищого адміністративного суду України про реєстрацію рішень легітимного з’їзду Соцпартії.

Люди вимагали розблокувати роботу найстаршої української політсили — СПУ, відновити своє право на об’єднання в політичні партії, брати участь у виборах. Блокувати роботу міністра не довелося — він на неї просто не прийшов.

Коли люди вже зібрались іти — несподівано з сусідніх коридорів вийшов натовп силовиків у шоломах, частину людей вони випхали, частину, зокрема, членів політради — голів обласних комітетів Соцпартії, включно з жінками, посадили в автозак і намагались насильно вивезти із двору міністерства», — розповів Голова СПУ Сергій Каплін.

https://i1.poltava.to/uploads/2017/12/2017-12-20/1.jpg

Активісти партії з плакатами «Петренко розблокуй Соцпартію» не давали автозаку виїхати з двору. Разом із затриманими постійно перебував голова СПУ Сергій Каплін. Після переговорів жінок відпустили, а чоловіків таки відвезли в Шевченківський райвідділ столиці для дачі пояснень.

Нагадаємо, Вищий адмінсуд ще влітку виніс рішення про взяття до відома рішення ХХ з’їзду Соцпартії, яким політсила змістила з керівництва Петра Устенка. Втім попри це, Устенко з підробленими печатками та документами партії провів фейковий з’їзд СПУ, на якому був нібито обраний одіозний радник міністра Ілля Кива, якого Мін’юст просто миттєво вніс до реєстру. Соціалісти домагаються виконання рішення найвищої судової інстанції, яке Мін’юст вже півроку ігнорує і реєстрації законно обраного на великому з’їзді у вересні голови СПУ Сергія Капліна.

Каплін додав, що соціалісти таки знайдуть міністра і передадуть йому свої законні вимоги. А тим часом проведуть акції під посольствами європейських держав, щоб привернути увагу до наруги над правосуддям та силовими розправами над лівими та переслідувань.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *