Нардеп Олександр Сугоняко розкритикував законодавчий популізм і анонсував акцію проти бідності

На брифінгу в ВР народний депутат Олександр Леонідович Сугоняко прокоментував внесення на розгляд до українського парламенту деяких законодавчих ініціатив, зокрема про ратифікацію третього і четвертого додаткового протоколу до Європейської конвенції, про внесення іменних стипендій, про використання правових термінів при використанні ознак приналежності до національної поліції і т.д,


Я тільки повернувся з рідної Сумщини, каже депутат, “об’їхав десятки населених пунктів, коли дивляться мільйони громадян, на ці законодавчі ініціативи, на цю дурницю. Люди, які знаходяться на межі виживання, які не знають, як пережити зиму, з цими тарифами і цінами на свої мізерні зарплати і пенсії, вони не розуміють, для чого весь цей популізм.

Українці очікують в першу чергу закони які захистять їх соціальні права: поліпшення життя, підняття пенсій, оновлення національних виробництв. Тому 9 жовтня люди масово вийдуть на акцію протесту проти бідності, проти антинародної соціальної політики цієї влади. Цим і лише цим повинен турбуватися парламент країни, а що натомість, другорядні закони”.

Повідомляє УкрПрес Инфо

Далі народний депутат навів приклад, який стосується його виборчого округу, зокрема – Державне оборонне підприємство «Зірка», м.Шостка. Підприємству вже більше 200 років, завдяки йому і було побудоване це чудове місто Шостка. Завод “Зірка” пережив царизм, радянську влада, кілька революцій, а при нашій, начебто демократичної владі, знищується. Майже рік сотні працівників не отримують зарплати, бо не мають держзамовлень.

При тому, що це оборонне підприємство, а ми фактично знаходимося в стані війни – акцентує парламентарій. Де державний підхід Міноборони, Укроборонпрому, взагалі кабінету міністрів? І не треба робити відповідальних за це адміністрацію підприємства або міську владу.

“В першу чергу за цє несуть відповідальність Міноборони, Укроборонпром, Уряд, що не забезпечили замовленнями це підприємство,” – сказав О. Сугоняко, який так закінчив брифінг: “Прошу мій виступ вважати депутатським зверненням до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана”.

Олександр Сугоняко 158-ой виборчий округ, Сумщина голова Соціал-демократичної партії.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *