Соціал-демократична партія біля Ради провела масштабний мітинг: зарплата в 10 тис і Євростандарти (фото + відео)

Мінімальну зарплату 10 000 гривень і мінімальну пенсію 5 000 гривень – такі основні вимоги висували учасники мітингу 7 грудня біля стін Верховної Ради. Наразі у парламенті заплановано прийняття бюджету країни на 2018 рік.

Організатори зустрічі Соціал-Демократична партія і небайдужі до реформ громадяни вирішили в черговий раз нагадати депутатам, що українці очікують від прийняття важливих документів, які дадуть впевненість у завтрашньому дні.

Соціальні стандарти, пристойні мінімальні зарплати і пенсії українців, захист трудових і юридичних прав, громадський контроль за використанням природних ресурсів – це першочергові завдання, які ставлять перед собою лідери братніх партій.

Повідомляє УкрПрес Інфо

Голова СДП Олександр Сугоняко пропонує взяти за основу приклад розвитку успішних європейських держав, де один з принципів політики – все для всіх, а не для окремих.

Голова Соціалістичної партії Сергій Каплін, у виступі перед верховною радою заявив, що пора зупинити руйнування країни.

Якщо заявлені вимоги мітингувальників депутати не приймуть до уваги, лідери політичних сил будуть ставити питання відставки парламенту і проведення дострокових виборів.

Перед мітингувальниками виступили лідери профспілок, а також представники соціальної і соціал-демократичної партій з регіонів. У разі невиконання депутатами Верховної Ради заявлених вимог подібні мирні мітинги триватимуть і надалі.

Олексій Воронцов, Микола Філонов спеціально для УкрПрес Інфо

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *