У Сумах пройшла масова маніфістаціі проти бідності – СДП (фото)

Сьогодні в Сумах, а також в інших обласних центрах нашої країни відбулася попереджувальна акція, піша хода проти зубожіння й бідності.


За ініціативи профспілок, Соціал-демократичної партії, ветеранських організацій тисячі сумчан вийшли на вулиці міста, щоб донести свою стурбованість, біль і протест проти дій влади, яка веде, фактично, антисоціальну політику в державі.

Повідомляє на своїй сторінці в ФБ голова соціал-демократичної партії, народний депутат України Олександр Сугоняко

Мізерні зарплати, мізерні пенсії, підвищення цін на комунальні послуги, на тарифи, майбутнє ймовірне підвищення ціни на газ – все це заганяє людей в розпач і вони не розуміють, як можна пережити опалювальний період, як на цю мізерну зарплату та пенсію можна не тільки сплачувати непомірні комунальні послуги, а й харчуватися, лікуватися, тощо.

Напередодні прийняття бюджету країни на наступний рік, де, на жаль, не врахована ця соціальна складова, мільйони простих людей вимагають від влади почути їх, усвідомити, що головне джерело влади – це український народ, акцентувати увагу на найболючіших питаннях простих людей, на їх соціальний захист, на відновленні національної економіки, на поверненні, врешті решт, соціальної справедливості в суспільство і право людей на гідні зарплати і пенсії.

Ще раз зауважу, що це попереджальна акція, яка пройшла у всіх обласних центрах України. 17 жовтня буде загальнонаціональна акція, мета якої в черговий раз спробувати повернути владу – Кабмін, Верховну Раду обличчям до простих людей, щоб при прийнятті бюджету, перш за все, врахувати соціальну складову, підвищивши мінімальний рівень заробітної плати та пенсії, за жодних умов не допускати підвищення ціни на енергоносії, дати людям шанс на гідне життя.

Коли кажуть, що Україна – бідна, а при цьому олігархи щорічно вивозять мільярди в офшори, коли кажуть, що країна – бідна, а топ-менеджери, як приватних, так і державних підприємств, отримують захмарні зарплати в мільйони гривень, а більшість людей не знає, як звести кінці з кінцями, отримуючи 5-6 тисяч грн, то у людей виникає справедливе питання, яку політику проводить влада? І чи проводить вона взагалі політику, яка, перш за все, повинна враховувати інтереси мільйонів простих людей?

На сьогоднішньому заході також були підняті питання щодо повернення заборгованості по зарплаті на таких підприємствах, як СНВО, піднімалось питання поновлення роботи ШКЗ оборонного значення «Зірка», де сотні людей не отримують зарплату і, фактично, йде знищення державного оборонного підприємства, яке дало початок будівництву самої Шостки.

З цими питаннями я буду на наступному сесійному тижні з трибуни Верховної Ради звертатися до парламенту, до уряду, щоб під час прийняття бюджету були враховані, перш за все, вимоги мільйонів українців, мільйонів простих людей.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *