Українські Соціал-демократи успішно провели переговори по втупу до партії Євросоціалістів (ПЕС) і допомагають реабілітації бійців АТО в Швейцарії та Бельгії

30 травня здобулася запланована зустріч з міжнародним секретарем ПЄС (Партія Європейських Соціалістів ) Конрадом Голотою. Узгоджений план дій по вступу СДП (Соціал-демократичної Партії ) до європейської родини соціал-демократів ПЄС.


Про це для УкрПрес заступник голови СДП Володимир Гордієнко

СДП – єдина партія , яка цілеспрямовано виступає політичним локомотивом набуття Україною членства в Євросоюзі. Під час візиту до Брюселя відвідали наших воїнів, які проходять реабілітацію у військовому госпіталі.

Українські соціал-демократи взяли участь в з’їзді ПЕС в Лісабоні

За ініціативи Народного депутата України голови СДП (Соціал-демократичної партії ) Олександра Сугоняки та за підтримки Глави Місії при НАТО Вадима Пристайка 31 травня відбулася робоча зустріч, з керівником спеціальних фондів НАТО Фредеріком Пежо, стосовно лікуванння та реабілітації українських військовослужбовців.
Обговорили питання поточного стану справ в даний час в Україні пов’язаних з лікуванням та реабілітацією ветеранів АТО.

Домовилися провести в Україні, не пізніше жовтня цього року, міжнародну конференцію за участю представників Фондів НАТО та іноземних фахівці , які займаються питаннями медичної, фізичної , психологічної та соціальної реабілітації учасників бойових дій.

Результатом проведення конференції є консолідація зусиль держави, приватних ініціатив та міжнародних організацій у створення в Україні державної системи реабілітації воїнів АТО відповідаючій Європейським стандартам.

До цього ,26 травня, завершилась двонедільна програма реабілітації ветеранів АТО у Швейцарському курорті Лейкербад, за ініціативи члена Політради Соціал-демократичної партії (СДП) Липко Олександра та за підтримки Голови СДП Народного Депутата України Сугоняко Олександра, а також до програми долучились МіжнароднІ Авіалінії України , Посольство України в Швейцарії та представники Української Діаспори у Швейцарії.

До перебування воїнів виявили зацікавленість місцева преса та кіножурналісти.

http://www.1815.ch/news/newsletter/wb/schlafender-krieg/
https://www.lenouvelliste.ch/…/des-blesses-de-guerre-ukrain…
https://www.letemps.ch/…/repit-helvetique-blesses-guerre-uk…

Шестеро бійців АТО пройшли тижневу реабілітацію у Швейцарії.

Про це  повідомили в посольстві України у Франції. «Реабілітація відбувалася на термальному курорті Лейкербад, що на південному-заході Швейцарії, в кантоні Вале. Організував цю поїздку українець Олександр Липко, який вже 20 років проживає у Швейцарії, сам є колишнім військовим», – розповіли у дипустанові.

Ветеранів АТО, які були на відпочинку, супроводжував військовий психолог. За його словами та за відгуками самих бійців, навколишня природа, термальні процедури сприяють як фізичному, так і моральному покращенню стану здоров’я.

У прорамі реабілітації були термальні процедури, заняття в спортивному залі, екскурсії, заняття з психологом, прогулянки.

Нагадаємо, наприкінці квітня група у складі шести поранених у зоні АТО військовослужбовців пройшла курс реабілітації в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *